Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

ESİNTİ BİLGİSAYAR OTOMASYON SİSTEMLERİ OLARAK portföyümüzün geniş olması sayesinde oluşturduğumuz bakım-servis gruplarını önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede SİVAS geneline hızlı ve kaliteli servis erişimi sağlamaktayız.

Şirket bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar. Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgi vermek için çalışmaktadırlar.

Geniş müşteri portföyümüz satış, eğitim, destek ve danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personeller ile sağlamaktayız, bunların yanı sıra tecrübeli yöneticileri ile hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamanktadır.

Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız. Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

Esinti Bilgisayar Hizmetleri Kurulduğu Günden itibaren Bilişim sektörünün bir çok dalında hizmet vermekte olup, iş ahlakı, sorumluluk duygusu, düşük maliyetli ama kaliteli ürünleri müşterisine sunmakla birlikte, Bilgisayar satış ve teknik servis, Güvenlik kamera sistemleri, Merkezi uydu sistemleri, 2. el bilgisayar alım ve satım olmak üzere 5 farklı departmanda hizmet vermekteyiz.

Esinti Bilgisayar'da,Elektronik,Bilgisayar,sivas uydu servisi,Kamera Sistemleri,Alarm Sistemleri,Merkezi Uydu Sistemleri,sivas uydu servisi,sivas uydu montajı,sivas çanak anten, sistemleri, çanak montajı, apartmanlara merkezi uydu sistemleri, ortak uydu sistemleri, merkezi uydu, çanak anten kurulumu, çanak anten montajı, çanak kurulum, whybe, wavefrontier, whybe çanak, wavefrontier çanak, ortak sistem, merkezi çanak, ortak uydu, ortak merkezi uydu sistemleri, uydu antenleri, uydu anteni, merkezi uydu, merkezi sistem, ortak uydu, ortak sistem, ortak merkezi sistem, uydu anten kurulumu, uydu çanak anten, led tabela, kayan yazı, yyürüyen yazı, elektronik tabela, dijital tabela, ucuz tabela, animasyonlu yazı, animasyonlu tabela, ortak çanak, ortak çanak sistem, apartmanlara ortak uydu sistemleri, apartmanlara merkezi uydu sistemi kurulumu, bina uydu, bina uydu anteni, binalara merkezi, binalara çanak, merkezi uydu anten, uydu servisi, çanak servisi, next servisi, goldmaster servisi, multiswitch, uydu çanak multiswitch kurulumu, next uydu alıcıları kurulumu, sunny uydu alıcıları merkezi uydu sistemi kurulumu, nextnextstar multisiwtch kurulumu, multiswitch ortak uydu sistemi kurulumu,Otomasyon sistemleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.